REFERENCE RN SOLUTIONS

VIVA Vrchlabí

Projekt realizován nemovitostním fondem Nemomax.

Projekt se nachází ve Vrchlabí a jedná se o 4 bytové domy, které budou sloužit jejich majitelům jako druhý domov. VIVA Vrchlabí je základní tábor pro výpravy do horské přírody. Špindlerův Mlýn, Sněžka, Harrachov – vše je na dosah. Vrchlabí a jeho okolí umožnuje v podstatě cokoliv od lyžování, přes cyklistiku, túry, horolezectví až třeba po paragliding.

Vila Rokoska

Projekt realizován nemovitostním fondem Nemomax.

Jedná se o částečnou rekonstrukci a výstavbu nového objektu v Praze Troji. Výstavba je již téměř dokončena a jednotlivé byty jsou nyní nabízeny k prodeji.

Mendelova univerzita v Brně

Zakázka byla realizována dříve vlastněnou společností Synerga.
  • Obsah dodávky: měření a regulace, řízení budov, rekonstrukce objektu a tepelných sítí, monitoring, energetické služby.
  • Úpravy technologií a MaR objektů areálu
  •  Výstavba pavilonu Q
  •  Rekonstrukce VS a teplovodních kanálů
  • Biotechnologický pavilon M a X
  • Instalace měřidel pro měření a vyhodnocování spotřeb energií s napojením na monitorovací systém areálu
  • Zajištění provozu technických zařízení budov areálu včetně vrátní služby

Fakultní nemocnice Trnava

Projekt byl realizován dříve vlastněnou společností DORA Gastro Slovakia, a.s. Investiční náklady činily 2 485 000 Eur včetně DPH.

Ve fakultní nemocnici Trnava jsme provedli stavební rekonstrukci kuchyně, skladů a jídelny pro zaměstnance, zrealizovali dodávku moderních gastrotechnologií a zavedli jsme nový distribuční systém jídel pro pacienty nemocnice. Zároveň jsme na základě koncesní smlouvy převzali celý stravovací provoz a v současnosti zabezpečujeme stravování všech pacientů a zaměstnanců nemocnice.

Nemocnice Poprad

Projekt byl realizován dříve vlastněnou společností DORA Gastro Slovakia, a.s. Investiční náklady činily 3 255 000 Eur včetně DPH.

V nemocnici Poprad jsme provedli kompletní stavební a technologickou revitalizaci stravovacího provozu – úplnou přestavbu kuchyně včetně zázemí, skladů a jídelny pro zaměstnance. Vybudovali jsme nový distribuční systém jídel pro pacienty. Převzali jsme řízení stravovacího provozu, kompletní personál stravovacího provozu a zabezpečujeme stravovací služby v celém areálu nemocnice.

Fakultní nemocnice v Motole

Zakázka byla realizována dříve vlastněnou společností EPC Motol.

V rámci svých služeb jsme realizovali největší energetický úsporný projekt v České republice – poskytování energetických služeb pro Fakultní nemocnici v Motole. Na projektu byla uplatněna metoda EPC (Energy Performance Contracting), nazývaná také „energetické služby se zárukou”.

Investujte s fixním úrokem 5,8 % p.a.

Propagační sdělení: Cenné papíry "UNIJNÍ PROSPEKT PRO RŮST RN Solutions a.s." nejsou přijaty k obchodování na regulovaném trhu. Ve vztahu k nim byl ČNB schválen prospekt umožňující jejich veřejnou nabídku, který je možno spolu s dalšími informacemi získat na stránkách www.rn-solutions.cz v sekci Dokumenty. Prospekt nelze chápat jako potvrzení cenných papírů. Společnost RN Solutions a.s. důrazně doporučuje potenciálním investorům, aby si před svým investičním rozhodnutím řádně přečetli prospekt i všechny další informace, aby plně pochopili potenciální rizika a výnosy spojené s rozhodnutím investovat do cenných papírů.